Dijital Dönüşüm Sonrası Finans Sektörünü Neler Bekliyor?

Cuma, Nisan 29, 2016 0 Yorum

Bağımsız danışmanlık şirketi Obserwatorium.biz'in kurucu ortağı ve CCO'su Milosz Brakoniecki’nin konuşmacılar arasında yer alacağı 5. E-ticaret Konferansı’nda dijital transformasyon sürecinin en fazla etkilediği sektörler arasında yer alan finans sektöründe yaşanacak değişimler, Polonya finans sektöründen örnekler eşliğinde aktarılacak.

Üniversitelilere özel sosyal ağ Stubridge Bangkok yolcusu

Çarşamba, Nisan 27, 2016 0 Yorum

Üniversitelilerin hayatını kolaylaştıran sosyal ağ, yine üniversiteli bir girişimcinin elinden çıktı.

Deneyimli spikerlerden diksiyon ve etkili konuşma eğitimi başlıyor!

Pazartesi, Nisan 25, 2016 0 Yorum

TRT eski baş spikeri Emin Baykırkık ve haber spikeri Seyhan Karaman, “Diksiyon ve etkili konuşma eğitimlerinde yeni dönemi başlatıyor.

İstanbul Sanatla Uyanıyor!

Cumartesi, Nisan 23, 2016 0 Yorum

"Uyandırma Servisi: Günaydın" konseptiyle düzenlenen 4. İstanbul Çocuk ve Gençlik Sanat Bienali, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile TEGV’in kurumsal ortaklığında çocukların ve gençlerin sanat projelerini İstanbullularla buluşturuyor.

Eğitim dünyası EDU SUMMIT’de buluştu!

Perşembe, Nisan 21, 2016 0 Yorum

Türkiye’de eğitim ve yükseköğretim kurumlarının yöneticilerini bir araya getiren EDU SUMMIT Eğitim Zirvesi’nin üçüncüsü, YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç ve Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf Tekin’in katılımlarıyla Vakıf Üniversiteleri Birliği’nin öncülüğünde, 21 Nisan 2016 Perşembe günü Taksim InterContinental Otel’de gerçekleşti.

Z KUŞAĞI DİJİTAL DÜNYAYA DOĞUYOR

Salı, Nisan 19, 2016 0 Yorum

İndigo” ve “Kristal” çocuklar olarak da anılan, 2000 yılından sonra doğan çocuklar “Z Kuşağı”na aittirler. İletişim çağının tam da ortasında dünyaya gelen bu çocuklar, teknolojiye çabuk adapte olabilme becerileri ile yetişkinlerin dikkatini çekiyor.

Kadıköy'de Bisiklet Festivali

Pazar, Nisan 17, 2016 0 Yorum

"Bisiklet Birimi" kuran Kadıköy Belediyesi 19 - 24 Nisan tarihleri arasında “Kadıköy Bisiklet Festivali” düzenliyor.

TEOG Stresine Miniatürk’te Ara Verdiler

Çarşamba, Nisan 13, 2016 0 Yorum

Zeytinburnu Bilgi Evi üyeleri, yaklaşan TEOG sınavının stresini Miniatürk gezisiyle üzerlerinden attı.

Liseli Genç Yelkenciler “BİLGİ Yelken Cup”ta Kıyasıya Yarışacak

Pazartesi, Nisan 11, 2016 0 Yorum

Türkiye’nin ilk liselerarası yelken yarışı BİLGİ Cup’ın dördüncüsü 17 Nisan 2016 Pazar günü, İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü’nde gerçekleşecek

Boğaziçi Üniversitesi'nden Halka ‘’Açık Ders’’ler!

Pazartesi, Nisan 4, 2016 0 Yorum

Boğaziçi Üniversitesi, psikolojiden uzay bilimine, insan ve makine beyin sınırlarına uzanarak bilimsel konulara ilgi duyan herkes için ‘’Açık Ders’’lere başlıyor. Beşiktaş Belediyesi’nin işbirliği ile Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyeleri tarafından verilecek “Açık Ders”ler, Beşiktaş Belediyesi Akatlar Kültür Merkezi’nde ücretsiz olarak yapılacak.

Otizm ile mücadelede ailenin liderliği önemli!

Pazar, Nisan 3, 2016 0 Yorum

3. Ulusal Otizm Günleri Üsküdar Üniversitesi’nde düzenlendi…

Karikatürlerle İnsan Hakları Sergisi

Perşembe, Mart 31, 2016 0 Yorum

Özyeğin Üniversitesi Sektörel Eğitim ve Öğrenci Gelişimi (ÖzÜ 360) ekibinin düzenlediği “Sectoral Orienteering” etkinliği anlamlı bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Türkiye Barolar Birliği ve Karikatürcüler Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği “Karikatürlerle İnsan Hakları Sergisi”, dünyanın dört bir yanındaki karikatür sanatçılarının 50 eserini ziyaretçilerle buluşturuyor.