Earlybird, En Büyük Yatırımı Gençlere Yapıyor

Pazar, Mayıs 1, 2016 (0) Yorum

Avrupa’nın en büyük girişim sermayesi şirketlerinden Earlybird Venture Capital ortakları Evren Üçok ve Cem Sertoğlu, Çırağan Sarayı’ndaki etkinlikte üniversite öğrencileriyle girişimcilik ekosistemi üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Etkinliğe moda e-ticaretinin lideri Trendyol.com katılım göstererek deneyimlerini gençlerle paylaştı.

Avrupa’nın önemli girişim sermayesi şirketlerinden Earlybird Venture Capital, Türkiye’deki gençlere girişim ve teknoloji ekosisteminin kapılarını açmaya devam ediyor. 28 Nisan Perşembe günü Çırağan Sarayı’nda yapılan etkinlikte, bölümlerinin en başarılıları arasından seçilen üniversite öğrencileri ile buluşan Earlybird partnerleri Evren Üçok ve Cem Sertoğlu deneyimlerini gençlerle paylaştı.

Etkinliğe Evren Üçok ve Cem Sertoğlu’nun yatırım yaptığı şirketler arasından, moda e-ticaretinde sektör lideri olan Trendyol, mobilya e-ticaretinin en hızlı büyüyen şirketi Vivense, yılda 2 milyon şehirlerarası otobüs bileti satarak sektör lideri haline gelen Obilet ve internet üzerinden açık arttırma ile gayrimenkul satışı yapan Tapu.com kurucuları da katılarak deneyimlerini gençlerle paylaştı.

Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen etkinlik sonucunda, bugüne kadar katılan öğrencilerden 15’i Earlybird'de ve şirketlerinde iş ve staj olanaklarına kavuştu. Geleceğe yatırım yapmanın en iyi yolunun gençlere yatırım yapmaktan geçtiğini ifade eden Earlybird ekibi, inandıkları girişimciyi başarıya götürmek için tam destek verdiklerini vurguladı.

Yorumlar 0

Yorum Bırak

Diğer Haber Yazıları

Türk Gençliği Gelecekten Kaygılı

Salı, Haziran 6, 2017 6 Yorum

Y kuşağı olarak isimlendirilen kesim, yani yaşları 18-37 arası olanlar nüfusun % 25-35 ini oluşturuyor. 2025 yılında ise, çalışanların % 70 ini oluşturacağı tahmin ediliyor. Deloitte şirketinin bu yıl 6.sını gerçekleştirdiği “ Y kuşağı araştırmasına” göre, dünyadaki çatışmalar, çekişmeli seçimler , ekonomik belirsizlikler Y kuşağı çalışanlarının güveninin sarsılmasına sebep oldu.

Dünyayı Değiştir

Çarşamba, Nisan 26, 2017 1 Yorum

Size söylenenleri yaparak dünyayı değiştiremezsiniz.

Doğayla başbaşa

Pazartesi, Nisan 3, 2017 1 Yorum

Doğada ne güzellikler saklı

3 Boyutlu Baskı

Çarşamba, Mart 22, 2017 1 Yorum

3 D Printer adı verilen yazıcılar, bilgisayar ortamında AutoCAD, SolidWorks, Google Sketchup, Rhino 3D gibi program yazılımlarını kullanarak oluşturulan tasarımların fiziksel olarak üretilmesini sağlar.

YGS : Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı yaklaşıyor : 12.Mart.2017

Pazar, Şubat 5, 2017 0 Yorum

Yükseköğretime adım atmak için ilk aşama olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı, 12 Mart 2017 tarihinde yapılacak. Sonuçlar ise, 28 Mart 2017 tarihinde açıklanacak.

Türkiye’nin ilk merak müzesi ‘Sauca Collection' sergisi İstanbul’da açıldı

Cumartesi, Haziran 4, 2016 357 Yorum

Türkiye’nin ilk merak müzesi ‘Sauca Collection' sergisi Nişantaşı’ndaki galerisinde sanatseverlerle buluştu. Sergi, Merve Ürkmez Sızanlı’nın mozaik kültürlerin doğasındaki içsel bütünlüğü ve insanın doğa ile arasındaki bağı ‘Sauca Collection’ çatısı altında topladığı koleksiyonlarını içeriyor.