Erkeksepeti.com.tr'ye Türkiye'den ilgi büyüyo

Perşembe, Mayıs 5, 2016 (0) Yorum

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de yayın hayatına başlayan ErkekSepeti.com.tr, gerçekleştirdiği tanıtım faaliyetleriyle Türk gençliğini ne kadar iyi tanıdığını kanıtladı. Onedio ve Scorp aksiyonlarıyla dikkat çeken sosyal ağ, önümüzdeki dönemde yeni ve birbirinden farklı projeler planlıyor.

Manuel Conejo ve Florent Steiner adında iki genç girişimcinin sosyal ağlardaki kadın-erkek ilişkilerini farklı bir biçimde ele alarak hayata geçirdiği ve dünyada milyonlarca üyeye sahip AdopteUnMec.com, ErkekSepeti.com.tr adıyla geçtiğimiz yıl Türkiye pazarına giriş yaptı. O zamandan bu yana büyük ilgi gören site, tanıtım faaliyetleriyle de adından söz ettirmeyi başarıyor.

Firma, ilk tanıtım faaliyetini onedio.com ile gerçekleştirdi. “Kızlar Hadi Teste: Senin Erkek Tipin Hangisi?” ve “Kızlar Bu Test Tam Sizlik: 2016'da Sana İlaç Gibi Gelecek Erkeği Söylüyoruz!” testleriyle dikkatleri üzerine çeken ErkekSepeti.com.tr, Onedio’nun 2015 yılındaki en başarılı testlerden birisi seçildi.

Samimi sosyal medya anlayışıyla hayatımıza giren Scorp’ta ise geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen tanıtım, kısa zaman içerisinde yüzlerce kişi tarafından yorumlandı ve büyük ilgi gördü.

ErkekSepeti.com.tr, önümüzdeki dönemde de internet üzerinden yapacağı tanıtımlarla hedef kitlesine ulaşmaya devam edecek. Tüm dünyada 12 milyondan fazla üyeye sahip olan ve aylık 1 milyonu aşkın aktif kullanıcısı olan Erkeksepeti.com.tr’ye, GooglePlay ve AppStore üzerinden mobil olarak da erişebilmek mümkün.

Yorumlar 0

Yorum Bırak

Diğer Haber Yazıları

Türk Gençliği Gelecekten Kaygılı

Salı, Haziran 6, 2017 6 Yorum

Y kuşağı olarak isimlendirilen kesim, yani yaşları 18-37 arası olanlar nüfusun % 25-35 ini oluşturuyor. 2025 yılında ise, çalışanların % 70 ini oluşturacağı tahmin ediliyor. Deloitte şirketinin bu yıl 6.sını gerçekleştirdiği “ Y kuşağı araştırmasına” göre, dünyadaki çatışmalar, çekişmeli seçimler , ekonomik belirsizlikler Y kuşağı çalışanlarının güveninin sarsılmasına sebep oldu.

Dünyayı Değiştir

Çarşamba, Nisan 26, 2017 1 Yorum

Size söylenenleri yaparak dünyayı değiştiremezsiniz.

Doğayla başbaşa

Pazartesi, Nisan 3, 2017 1 Yorum

Doğada ne güzellikler saklı

3 Boyutlu Baskı

Çarşamba, Mart 22, 2017 1 Yorum

3 D Printer adı verilen yazıcılar, bilgisayar ortamında AutoCAD, SolidWorks, Google Sketchup, Rhino 3D gibi program yazılımlarını kullanarak oluşturulan tasarımların fiziksel olarak üretilmesini sağlar.

YGS : Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı yaklaşıyor : 12.Mart.2017

Pazar, Şubat 5, 2017 0 Yorum

Yükseköğretime adım atmak için ilk aşama olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı, 12 Mart 2017 tarihinde yapılacak. Sonuçlar ise, 28 Mart 2017 tarihinde açıklanacak.

Türkiye’nin ilk merak müzesi ‘Sauca Collection' sergisi İstanbul’da açıldı

Cumartesi, Haziran 4, 2016 286 Yorum

Türkiye’nin ilk merak müzesi ‘Sauca Collection' sergisi Nişantaşı’ndaki galerisinde sanatseverlerle buluştu. Sergi, Merve Ürkmez Sızanlı’nın mozaik kültürlerin doğasındaki içsel bütünlüğü ve insanın doğa ile arasındaki bağı ‘Sauca Collection’ çatısı altında topladığı koleksiyonlarını içeriyor.