GittiGidiyor, uluslararası ödüllerine bir yenisini daha ekledi

Perşembe, Haziran 2, 2016 (0) Yorum

Uluslararası İş Mükemmelliği Ödülleri’nde GittiGidiyor, “E-Ticaret ve Dijital Deneyim” kategorisinde birincilik ödülünü alarak e-ticaret sektöründeki öncülüğünü bir kez daha kanıtlamış oldu.

Türkiye’de e-ticaretin ev sahibi GittiGidiyor, mükemmel işlerin ödüllendirildiği 2016 Uluslararası İş Mükemmelliği Ödülleri’nde (2016 The International Business Excellence Awards - IBX), “E-Ticaret ve Dijital Deneyim” kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

Müşterilerine ilham veren deneyimler yaşatmayı ilke edinen ve bu vaadini sunmak için birçok yeni projeyi hayata geçiren ve günde 1,5 milyondan fazla kişinin ziyaret ettiği GittiGidiyor’a, ulusal ödüllerin yanı sıra uluslararası arenada da birçok önemli ödül veriliyor.

E-ticaret alanında kullanıcı deneyimini öne çıkaran başarılı projeleri ve bunun sonucunda elde ettiği yüksek büyüme hızıyla birinciliğe layık görülen GittiGidiyor’un ödülü Dubai’de düzenlenen törende açıklandı.

Aldıkları ödül ile ilgili bir açıklama yapan GittiGidiyor Genel Müdürü Öget Kantarcı; “Türkiye’de e-ticaretin ev sahibi olarak ziyaretçilerimizin alışveriş deneyimlerini kolaylaştıran yenilikçi projelerimizi uygulamaya devam ediyoruz. Bu projelerimizin ortaya koyduğu başarının bir yansıması olarak sadece ulusal değil uluslararası arenada da dikkatleri üzerimize topluyoruz. eBay’in global tecrübesini de arkamıza alarak geçmişte olduğu gibi gelecekte de sektörde ses getiren yeniliklerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Yorumlar 0

Yorum Bırak

Diğer Haber Yazıları

Türk Gençliği Gelecekten Kaygılı

Salı, Haziran 6, 2017 6 Yorum

Y kuşağı olarak isimlendirilen kesim, yani yaşları 18-37 arası olanlar nüfusun % 25-35 ini oluşturuyor. 2025 yılında ise, çalışanların % 70 ini oluşturacağı tahmin ediliyor. Deloitte şirketinin bu yıl 6.sını gerçekleştirdiği “ Y kuşağı araştırmasına” göre, dünyadaki çatışmalar, çekişmeli seçimler , ekonomik belirsizlikler Y kuşağı çalışanlarının güveninin sarsılmasına sebep oldu.

Dünyayı Değiştir

Çarşamba, Nisan 26, 2017 1 Yorum

Size söylenenleri yaparak dünyayı değiştiremezsiniz.

Doğayla başbaşa

Pazartesi, Nisan 3, 2017 1 Yorum

Doğada ne güzellikler saklı

3 Boyutlu Baskı

Çarşamba, Mart 22, 2017 1 Yorum

3 D Printer adı verilen yazıcılar, bilgisayar ortamında AutoCAD, SolidWorks, Google Sketchup, Rhino 3D gibi program yazılımlarını kullanarak oluşturulan tasarımların fiziksel olarak üretilmesini sağlar.

YGS : Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı yaklaşıyor : 12.Mart.2017

Pazar, Şubat 5, 2017 0 Yorum

Yükseköğretime adım atmak için ilk aşama olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı, 12 Mart 2017 tarihinde yapılacak. Sonuçlar ise, 28 Mart 2017 tarihinde açıklanacak.

Türkiye’nin ilk merak müzesi ‘Sauca Collection' sergisi İstanbul’da açıldı

Cumartesi, Haziran 4, 2016 357 Yorum

Türkiye’nin ilk merak müzesi ‘Sauca Collection' sergisi Nişantaşı’ndaki galerisinde sanatseverlerle buluştu. Sergi, Merve Ürkmez Sızanlı’nın mozaik kültürlerin doğasındaki içsel bütünlüğü ve insanın doğa ile arasındaki bağı ‘Sauca Collection’ çatısı altında topladığı koleksiyonlarını içeriyor.